درباره ما

تجهیزات پزشکی پارس

گروه تجهیزات پزشکی پارس با بهره­گیری از سابقه ۱۵ سال تلاش متخصصان در حوزه سلامت و درمان برآن شد که برای ایجاد بستری مناسب و سهولت دسترسی همه افراد به محصولات باکیفیت، علاوه برفروش حضوری، از طریق سایت و فضای مجازی نیازمندی­های مشتریان عزیز را برطرف نماید. بنابراین مشتریان عزیز، می­توانند با خرید اینترنتی ،محصول خود را انتخاب و خریداری نمایند. همچنین برای دسترسی بیشتر و دریافت اطلاعات و نحوه شیوه درمانی خرید تلفنی نیز در دستور کار مجموعه قرار گرفته است. سفارشات از سرتاسر ایران پذیرفته می­شود و در اسرع وقت در اختیار افراد قرار خواهد گرفت.

گروه تجهیزات پزشکی پارس شامل پزشکان متخصص، کارشناسان حرفه‌ای و مشاوران است که تمامی افراد مجموعه درصدد ارائه بهترین خدمات و محصولات می­باشند. برای انتخاب محصولات درمانی و سلامتی عوامل متعددی مدنظر قرار گرفته و پس از بررسی آن­ها، گزینش انجام گرفته است. تجهیزات پزشکی پارس علاوه بر فروش محصولات، از طریق برگزاری کلاس­های آموزشی به ارائه آموزش­های لازم به پرستاران گرامی و درمانگران محترم اقدام می­نماید. از این­رو افرادی که تمایل دارند با مجموعه همکاری کنند می­توانند از بسته خدماتی بهره­مند شوند. همچنین تجهیزات پزشکی پارس سعی می­کند با بهره­گیری از علم روز دنیا، مقالات پزشکی معتبر را از طریق صفحه آموزش در اختیار هموطنان قرار دهد، مخاطبین عزیز می‌توانند در این صفحه به اطلاعات مفیدی دسترسی داشته باشند.

اهداف ما

ما با شعار سلامتی شما، ماموریت ما معتقدیم که بیمار علاوه بر بیماری خود نباید ناراحتی دیگری را متحمل شود. از این رو با استفاده از محصولات و خدمات ما می­توانید هر روز گامی برای رسیدن به سلامتی و رسیدن به اعتماد به نفس بردارید. پاسخگویی به نیازهای بیماران و مشتریان عزیز و گرامی موجب ایجاد انگیزه برای همه کارکنان ما شده است.

ارزش­های ما

ما در مورد بهبود بخشیدن به زندگی افراد بسیار پرانرژی و پر شور هستیم و اعتقاد داریم برای دادن بهترین کیفیت مشتریان و بیماران در مرکز توجه ما قرار دارند. ما کاری را انجام می­دهیم که می­گوییم.